Přeskočit navigaci Úvodní stránka | O projektu | Redakční rada | Napsali o nás | Kontakt | RSS
 
Stránka je určena odborníkům ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy. Čtěte prohlášení.

Perikardiální chlopně Edwards

Carpentier-Edwards PERIMOUNT bioprotézy jsou vyrobeny ze tří částí hovězího perikardu. Tkáň je připevněna na odlehčeném rámečku pokrytém porézní pletenou polytetrafluorethylenovou tkaninou. Šicí kroužek je vyroben z modelovaného silikonu.

Všechny Edwards perikardiální chlopně procházejí speciálním ošetřením tkání za účelem zmírnění kalcifikace. Jedná se o metody Edwards XenoLogiX a nejnovější Carpentier-Edwards ThermaFix.

 

Carpentier-Edwards PERIMOUNT Magna aortální

Bioprotéza pro léčbu vad aortální chlopně. Díky svému přesnému supraanulárnímu designu nabízí optimální hemodynamické a průtokové charakteristiky. Její předností je až o 23% větší efektivní plocha ústí (EOA). Technologie ThermaFix zpomaluje degeneraci.

Informační leták [PDF/672kB]

 

Carpentier-Edwards PERIMOUNT Magna Ease aortální

Bioprotéza pro léčbu vad aortální chlopně. Chlopeň Magna nabízející snadnější implantaci. Nižší profil umožňuje snadnější usazení a uzávěr aortotomie. Snížená baze stentu maximalizuje průchod do ústí koronárních tepen. Hladké podpěry komisur usnadňují usazení protézy a zpříjemňují uzlení.

Značky na šicím prstenci napomáhají k orientaci chlopně a zakládání stehů. Vrstvený a poddajný šicí prstenec poskytuje optimální anatomické usazení. Technologie ThermaFix zpomaluje degeneraci.

 

Carpentier-Edwards PERIMOUNT Magna mitrální

Bioprotéza pro léčbu vad mitrální chlopně. Výsledek více než 40 letého výzkumu na poli náhrad a plastik mitrální chlopně. Asymetrický tvar zlepšuje plochu koaptace s přední a zadní plochou nativního mitrálního anulu.

Nabízí nejnižší efektivní profil ze všech biologických mitrálních chlopní, nižší projekci do komory

Clinical communique
[PDF/1,2 MB]