Přeskočit navigaci Úvodní stránka | O projektu | Redakční rada | Napsali o nás | Kontakt | RSS
 
Stránka je určena odborníkům ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy. Čtěte prohlášení.

Anuloplastické výrobky Edwards

 

Carpentier-Edwards Physio II anuloplastický kroužek

Nejnovější anuloplastický výrobek v portfoliu firmy Edwards. Navržen pro léčbu mitrální insuficience. Ring nové generace díky svému dokonalému tvaru zajišťuje optimální distribuci napětí na rekonstruované mitrální chlopni.

Zakřivený holder zvyšuje přehlednost mitrální chlopně, jeho průzor dovoluje přímou visualizaci reparované koaptační linie.

 

Carpentier-Edwards klasický anuloplastický kroužek

Carpentier-Edwards klasický anuloplastický kroužek byl poprvé představen v roce 1968. První implantaci provedl doktor Alain Carpentier v nemocnici Broussais v Paříži. Kroužek byl vyráběn a distribuován francouzskou firmou Rhone-Poulenc. V roce 1980 společnost Edwards Laboratories (nyní Edwards Lifesciences) převzali výrobu a distribuční práva anuloplastických kroužků. V roce 1983 byl původně ocelový střed kroužku nahrazen titanem. Důvodem změny byla vyšší pevnost titanu ve srovnání s ocelí a komplikovanost výroby ocelových kroužků. Název „klasický“ byl představen v roce 1995 pro posílení historické úlohy kroužku – jako kroužku volby pro tisíce chirurgů od roku 1968.

Carpentier Edwards klasický anuloplastický kroužek je k dispozici ve dvou provedeních: mitrální kroužek ledvinového tvaru (model 4400/4425) a oválný trikuspidální kroužek (model 4500/4525).

Oválný trikuspidální kroužek (model 4500/4525) vyhovuje postavení normálního otevření trikuspidální chlopně. Kroužek je otevřený ve spodní levé části, takže stehy nemusí být umísťovány do této oblasti a nedochází tak k porušení srdečního rytmu.

Carpentier-Edwards klasické anuloplastické kroužky jsou konstruovány z titanové slitiny pokryté vrstvou silikonu. Kroužek je poté pokryt polyesterovou tkanou pleteninou.

Informační leták [PDF/534kB]

 

Carpentier-Edwards Physio anuloplastický kroužek

Carpentier-Edwards Physio anuloplastický kroužek (model 4450/4475) je k dispozici pouze pro mitrální chlopeň.

Carpentier-Edwards Physio anuloplastický kroužek je kroužek sedlového tvaru vyrobený z tenkých proužků polyesteru stmelených dohromady ve vrchní části.

Konstrukce umožňuje pružnost kroužku ve spodní části, v horní části je kroužek pevný. Kovová/polyesterová konstrukce je pokrytá silikonem a tkanou polyesterovou textilií.

Informační leták [PDF/768kB]

 

Cosgrove-Edwards anuloplastický systém

Cosgrove-Edwards anuloplastický systém (model 4600/4625) může být použit pro mitrální i trikuspidální opravu.

Implantabilní vyztužený proužek je vyroben ze silikonu pokrytého velurovou tkaninou.

Informační leták [PDF/204kB]

 

Edwards MC3 anuloplastický systém

Edwards MC3 anuloplastický systém (model 4900) je první anatomicky přesný 3-D kroužek pro opravy trikuspidální chlopně. Kroužek odpovídá trojrozměrnému tvaru rozevření trikuspidální chlopně a zajišťuje progresivní pružnost vytvořenou unikátním zpracováním titanového pruhu.

Edwards MC3 anuloplastický systém je vyroben z titanové slitiny a šicího kroužku,m který se skládá z vrstvy silikonu pokrytým polyesterovou velurovou tkaninou.

Informační leták [PDF/523kB]

 

Carpentier-McCarthy-Adams IMR ETIlogix anuloplastický kroužek

Carpentier-McCarthy-Adams IMR ETIlogix anuloplastický kroužek (model 4100) je první asymetrický kroužek navržený adresně k jednomu typu regurgitace, typ III MR (mitrální regurgitace). Anuloplastický kroužek se skládá ve středu titanová slitina pokrytá silikonem a tkanou polyesterovou tkaninou.
 

Edwards GeoForm anuloplastický kroužek

Edwards GeoForm anuloplastický kroužek (model 4200) je navržen k léčbě mitrální regurgitace způsobené zvětšením levé komory.

Anuloplastický kroužek se skládá z titanové slitiny uvnitř pokryté silikonem a polyesterovou velurovou tkaninou.

Informační leták [PDF/653kB]